Modern restrikes, fantasy coins

Number of items: 120

2010. Magyarország Keresztény Királyai 1000-1918 sorozat teljes gyűjteménye(!), (54xklf), kicsit sérült tájékoztató könyvecskével, luxus 3 tálcás Leuchtturm éremtaró kazettában T:PP
30779.

2010. "Magyarország Keresztény Királyai 1000-1918" sorozat teljes gyűjteménye(!), (54xklf), kicsit sérült tájékoztató könyvecskével, luxus 3 tálcás Leuchtturm éremtaró kazettában T:PP

65 000 HUF
175,68
191,18
DN Magyar Aranyóriások - I. Ferdinánd 15 aranygulden uralkodásának 10. évfordulója 1537 aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
30780.

DN "Magyar Aranyóriások - I. Ferdinánd 15 aranygulden uralkodásának 10. évfordulója 1537" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP

1 600 HUF
DN Magyar Aranyóriások - Emlékérem a mohácsi csatavesztés 20. évfordulójára 1546 aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
30781.

DN "Magyar Aranyóriások - Emlékérem a mohácsi csatavesztés 20. évfordulójára 1546" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP

1 600 HUF
DN Magyar Aranyóriások - II. Mátyás 6 Dukát, koronázási érem 1608 aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
30782.

DN "Magyar Aranyóriások - II. Mátyás 6 Dukát, koronázási érem 1608" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP

1 600 HUF
DN Magyar Aranyóriások - 6 Dukát Szent Erzsébet emlékérem 1619 körül aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
30783.

DN "Magyar Aranyóriások - 6 Dukát Szent Erzsébet emlékérem 1619 körül" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP

1 600 HUF
DN Magyar Aranyóriások - Bethlen Gábor 10 Dukát keresztelőérem 1626 aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
30784.

DN "Magyar Aranyóriások - Bethlen Gábor 10 Dukát keresztelőérem 1626" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP

1 600 HUF
DN Magyar Aranyóriások - I. Lipót 10 Dukát 1686 aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
30785.

DN "Magyar Aranyóriások - I. Lipót 10 Dukát 1686" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP

1 600 HUF
DN Magyar Aranyóriások - III. Károly arany Szent György érme 1738 aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
30786.

DN "Magyar Aranyóriások - III. Károly arany Szent György érme 1738" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP

1 600 HUF
DN Magyar Aranyóriások - Mária Terézia 10 Dukát, Szent István-rend alapítása 1764 aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
30787.

DN "Magyar Aranyóriások - Mária Terézia 10 Dukát, Szent István-rend alapítása 1764" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP

1 600 HUF
DN Magyar Aranyóriások - II. József, bányalátogatói érem, 5 Dukát 1764 aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
30788.

DN "Magyar Aranyóriások - II. József, bányalátogatói érem, 5 Dukát 1764" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP

1 600 HUF
DN Magyar Aranyóriások - Mária Terézia, a Szent Jobb hazahozatala emlékérem 1771 aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
30789.

DN "Magyar Aranyóriások - Mária Terézia, a Szent Jobb hazahozatala emlékérem 1771" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP

1 600 HUF
DN Magyar Aranyóriások - II. Lipót koronázási érem 1790 aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
30790.

DN "Magyar Aranyóriások - II. Lipót koronázási érem 1790" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF