Books: Social sciences

Number of items: 50

Bálint Sándor: Ünnepi Kalendárium I-II. Első kiadás.+ Karácsony, húsvét, pünkösd. Harmadik kiadás. Bp., 1977-1989, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15607.

8 000 HUF
Weis István: Hova? A magyar jövő útja. Bp., (1931), Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
15608.

2 000 HUF
15609.

5 000 HUF
15610.

4 200 HUF
11,35
12,35
15611.

3 000 HUF
15612.

5 000 HUF
15613.

5 000 HUF
15614.

1 800 HUF
J. J. Rousseau: Vallomásaim I-II. kötet. Fordította Bogdánfy Ödön. Bp., 1908, Franklin, 278+394 p. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés. Egybekötve.
15615.

3 000 HUF
15616.

2 800 HUF
7,57
8,24
15617.

2 000 HUF
15618.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF