Number of items: 474

Frankenburg Adolf: Sirvavigadók I-II. kötet. Pest,1857, Heckenast Gusztáv, 267+1+238+1 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötésben.
15860.

6 000 HUF
Frankenburg Adolf: Zsibásár I-II. kötet. Pest,1858, Heckenast Gusztáv, 242+1+238+1 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötésben.
15861.

6 000 HUF
Kassák Lajos: Misilló királysága.  Bécs, 1920, Bécsi Magyar Kiadó, Johann N. Vernay Rt. Könyvnyomdája, 159 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés. Jó állapotban. Ritka!
15862.

6 000 HUF
15863.

5 000 HUF
15864.

6 000 HUF
Legujabb Szegedi Népdalok. Szerk.: Nagy József. Szeged, 1878, Traub B. és Társa, 244+X+1p. Korabeli egészvászon-kötés. Jó állapotban. Ritka!
15865.

3 000 HUF
Faragó Ödön: Írások és emlékek. Ungvár (Uzshorod), 1933, Lám Elemér Rt. Kiadói papírkötés, javításokkal, restaurált példány, a borító hátoldalán ceruzás ráírás. A szerző, Faragó Ödön (1876-1958) színész, rendező, színiigazgató által Kürthy György (1882-1972) színész, színházigazgató, díszlettervező, írónak dedikált példány.
15866.

5 000 HUF
15867.

3 600 HUF
9,73
10,59
P. Szathmáry Károly: Az emberi mívelődés története. 3. köt.: Új-kor. Bp., 1882, Tettey Nándor. Kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
15868.

4 000 HUF
Reményik Sándor összes versei I-II. kötet. Bp., 1943, Révai, 608+598 p. Kiadói félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval, az I. kötet fűzése elöl laza, ajándékozási sorokkal, két beragasztott nyomtatvánnyal Reményik Sándorról.
15869.

4 200 HUF
11,35
12,35
Szabó Károly: Régi magyar könyvtár. I. kötet. Az 1531-1711. megjelent magyar nyomtatványok könyvészeti kézikönyve. Bp., 1879, MTA, XIV+751 p. Korabeli félbőr-kötés, kopottas borítóval, sérült,(rosszul, amatőr módon) javított gerinccel, de belül jó állapotban.
15870.

5 000 HUF
15871.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF