Number of items: 474

16004.

1 200 HUF
Esterházy Péter: Pápai vizeken ne kalózkodj! Bp., 1977, Magvető. Kiadói papírkötés. Első kiadás.
16005.

1 000 HUF
Konrád György: Kerti mulatság. Bp., 1987, Független Kiadó. Kiadói papírkötés. Szamizdat kiadás.
16006.

1 000 HUF
Radnóti, Miklós: Strmom Stazom. Fordította Danilo Kis. Újvidék, 1961, Novi Sad. Kiadói egészvászon-kötés, magyar-szerb kétnyelvű kiadás./ Linen-binding, in Hungarian and Serbian languages.
16007.

1 000 HUF
Varga Ferenc: Tiz eve iro, harminc éves iro keziratai edesanyjatol tanult nyelven. h.n, 1962, k.n., XV+95 p. Papírkötés. Készült 250 példányban. Ez a J. példány. A szerző aláírásával, az ajánlásnál a szerző által kézzel átírt oldallal.
16008.

Varga Ferenc: Tiz eve iro, harminc éves iro keziratai edesanyjatol tanult nyelven. h.n, 1962, k.n., XV+95 p. Papírkötés. Készült 250 példányban. Ez a "J". példány. A szerző aláírásával, az ajánlásnál a szerző által kézzel átírt oldallal.

1 000 HUF
Szűcs Sándor: Tudományos disputa. Békéscsaba, 1980, 500/484. számozott példány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16009.

1 000 HUF
Schalom Asch: A zsoltáros. Fordította Gergely Janka. Bp., 1935, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, laza fűzéssel.
16010.

1 000 HUF
Némethi Lajos: GriMaszk. Versek a színházból Kaján Tibor rajzaival. h. n. 2010. Herendi 2004 Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Kaján Tibor által aláírt példány!
16011.

1 600 HUF
Csiki László: Visszaút. 1985-2000. Csíkszereda, 2000, Pallas-Akadémia. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!
16012.

1 600 HUF
Spiró György: Koccanás. Bp., 2010, Scolar. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!
16013.

1 600 HUF
Spiró György: Kerengő. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes papír védőborítóval. A szerző által dedikált példány!
16014.

1 200 HUF
Czigány György: Augusztus tárgyai. Válogatott és új versek. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. A szerző által dedikált példány!
16015.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF