Number of items: 474

2 db a szerzők által aláírt és dedikált könyv: Borsos Miklós: Visszanéztem félutamból. Bp., 1971, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, szakadt papír védőborítóval. B. Kéry Ilona: Kertem. Bp., 1973, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
16016.

2 000 HUF
Csoóri Sándor: Menekülés a magányból. Bp., 1962. Magvető. Kiadói egészvászon kötésben. A szerző által dedikált példány!
16017.

1 600 HUF
Komáromi János: Régi ház az országutnál. Bp, 1930, Genius Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A szerző által dedikált példány!
16018.

2 000 HUF
Larsson, Carl: Das Haus in der Sonne. Königstein - Leipzig, 1909, Karl Robert Langewiesche. Német nyelvű rajzkönyv, papírkötésben, jó állapotban.
16019.

5 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 5 db:  K.B. Rottring, Stanley Steel: A Sittes bosszúja. Bp., 2005, Első Magyar Könyvkiadó Kft. Kiadói papírkötés.  Alföldi Bálint: G6h6. Bp., é.n., Scolar. Kiadói papírkötés. Gyulai József: Ifjan-éretten-éltesen. 80 kérdés-válasz közel nyolc évtizedről. Beszélgetőtárs Tóth László. Miskolc-Bp., 2012, Technika Alapítvány. Kiadói papírkötés, CD-vel. Sziebig Tímea: Péterek könyve. Bp., 2007, Saxum. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.  Marcella DOrta: Rómeó alulról jegyezte el Júliát. Fordította Magyarósi Gizella. Bp., 2008, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16020.

Vegyes könyvtétel, 5 db: K.B. Rottring, Stanley Steel: A Sittes bosszúja. Bp., 2005, Első Magyar Könyvkiadó Kft. Kiadói papírkötés. Alföldi Bálint: G6h6. Bp., é.n., Scolar. Kiadói papírkötés. Gyulai József: Ifjan-éretten-éltesen. 80 kérdés-válasz közel nyolc évtizedről. Beszélgetőtárs Tóth László. Miskolc-Bp., 2012, Technika Alapítvány. Kiadói papírkötés, CD-vel. Sziebig Tímea: Péterek könyve. Bp., 2007, Saxum. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal. Marcella D'Orta: Rómeó alulról jegyezte el Júliát. Fordította Magyarósi Gizella. Bp., 2008, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

800 HUF
Vegyes könyv tétel, 3 db:  Paskándi Géza: Beavatkozás. Kolozsvár, 1974, Dacia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Simon István: Gyönyörű terhem. Bp., 1979, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Richard Bradford: Oly távol az ég. Fordította Dezsényi Katalin. Illusztrálta Würtz Ádám. Bp., 1977, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban.
16021.

800 HUF
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
16022.

1 200 HUF
6 db dedikált könyv - Kárpátaljai útravaló, Nagyenyedi diákok, Az igazi értelem, Kegyetlen ifjúság, Nyírfaerdő, Sári-gyöp (Plaotai Boris, Erdős René, Hprváth Teri, Kovács Sándor, Juhász István, Lukács Tamás). Kötetenként változó kötésben és állapotban.
16023.

2 000 HUF
Vegyes könyvtétel, összesen 3 db: Inge Pollack: Gyere az indiánok közé. Bp., Kossuth, 1981. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. John Caldwell: A Káosz Szava. h. n., 1990, Zrínyi Nyomda Kiadója. Kiadói papírkötésben. Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg. h. n., 1971, Móra. Kiadói papírkötésben.
16024.

800 HUF
Vasúti témájú könyvek, 3 db:  119. sz. Útmutatás a mérlegek használatát, kezelését, jó karban tartását és időszakos vizsgálatát illetőleg. Bp., 1888, Magyar Királyi Államvasutak, 34 p. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban, a lapok kijárnak és a könyvtest szétesik. 29. Számu Utasítás. Az állomási pénztárak rovancsolása és átadása tárgyában. Bp., 1891, Pallas, Magyar Királyi Államvasutak, 164 p. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, sérült kötéssel, és gerinccel, de belül jó állapotban. M.M. Lebegyincev: A vasúti szállítótartályos árufuvarozás megszervezése. Bp., 1955, Műszaki. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
16025.

2 200 HUF
5,95
6,47
Charles Bukowski: Egy vén kujon jegyzetei. Fordította és az utószót írta Balázs Attila. Bp., 1994, Ferenczy Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, 122-123. oldalnál a kötés szétvált, 123-126. oldalak kijárnak.
16026.

1 200 HUF
Erdélyi Szépmíves Céh kiadványai, 3 db:  Szántó György: Sztradivari.  Asztalos István: Elmondja János. Gyagyi László: A kiválasztottak.  Kolozsvár, 1934-é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
16027.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF