Books: Other languages

Number of items: 24

15785.

1 000 HUF
Kipling, Rudyard: The five nations. London, 1903, Methuen and Co. Egészvászon kötés, kopottas állapotban / linen binding, little damaged condition
15786.

1 000 HUF
Websters new international dictionary of the English language I.-II. London, 1950. Bell and Sons. Egészvászon kötésben, kissé kopott, néhány lap sérült. / In full linen binding, some pages damaged.
15787.

1 000 HUF
Magyar-német szemléltető szótár. Bp., 1959, Terra. Kiadói egészvászon-kötés, magyar és német nyelven./ Hungarian-German Illustrative Dictionary. Linen-binding, in Hungarian and German language.
15788.

800 HUF
Hahn, Michael: Lehrbuch der klassischen tibetischen Schriftsprache. Bonn, 1974, szerzői. Fénymásolt példány, papírkötésben, jó állapotban.
15789.

800 HUF
Vegyes könyvtétel, 5 db:  New Headway Elementary. Angol-magyar szójegyzék, és nyelvtani összefoglaló. The third edition. h.n., é.n., Oxford University Press. Kiadói papírkötés, angol és magyar nyelven. Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig, Paul Seligson: New English File. Pre-intermediate Students Book. Oxford, 2014, Oxford University Press. Kiadói papírkötés, angol nyelven, számos ceruzás bejegyzéssel.  Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig, Tracy Byrne: New English File. Intermediate Students Book-Workbook.Oxford, 2014-2017, Oxford University Press. Kiadói papírkötés, angol nyelven, számos ceruzás bejegyzéssel.  David Cotton, David Falvey, Simon Kent: Pearson/Longman Intermediate Language Leader Coursebook and CD-Rom. Harlow, 2008, Pearson Education Limited. Kiadói papírkötés, angol nyelven, tollas bejegyzésekkel.
15790.

Vegyes könyvtétel, 5 db: New Headway Elementary. Angol-magyar szójegyzék, és nyelvtani összefoglaló. The third edition. h.n., é.n., Oxford University Press. Kiadói papírkötés, angol és magyar nyelven. Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig, Paul Seligson: New English File. Pre-intermediate Student's Book. Oxford, 2014, Oxford University Press. Kiadói papírkötés, angol nyelven, számos ceruzás bejegyzéssel. Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig, Tracy Byrne: New English File. Intermediate Student's Book-Workbook.Oxford, 2014-2017, Oxford University Press. Kiadói papírkötés, angol nyelven, számos ceruzás bejegyzéssel. David Cotton, David Falvey, Simon Kent: Pearson/Longman Intermediate Language Leader Coursebook and CD-Rom. Harlow, 2008, Pearson Education Limited. Kiadói papírkötés, angol nyelven, tollas bejegyzésekkel.

1 000 HUF
4 db angol nyelvű könyv - Cheyney, Peter: Never a dull moment, Dressed to kill; Grey, Zane: shadow on the Trail, The last trail. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15791.

1 600 HUF
Der Brock-Haus von A-Z. Weltbild. Leipzig-Mannheim, 2000, F.A. Brockhaus. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
15792.

1 000 HUF
15793.

1 600 HUF
15794.

4 000 HUF
Enyd Blyton: The Twins at St Clares. The Twins at St Clares. The OSullivan Twins. Summer Term at St Clares. Illusztrálta Jenny Chapple. London, 1995, Dean. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven./ Hardback, in english language.
15795.

800 HUF
Goethe: Iphigenie auf Tauris. Berlin, 1873, Grotesche Verlagsbuchhandlung, 81 p. Harmadik kiadás. Kiadói kissé kopott festett, aranyozott egészvászon kötés, egészoldalas és fejezet eleji illusztrációkkal, német nyelven./ Linen-binding, in german language.
15796.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF