2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Lévai Jenő: Kossuth Lajos néplapjai 1877-1937. A magyar újságírás hőskora. A Kis Ujság 50 éves jubileumára. Bp., 1938, Stádium-ny. Kiadói egészvászon-kötés, javított, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, néhol kissé foltos lapszélekkel.