Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 84
1549111
30506
300
100
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1998. "Vasivíz Rt. Szombathely / 100 éves a Vas megyei Víz- és Csatornamű Részvénytársaság" jelzett fém emlékérem. Szign.: VG (42mm) T:2(PP) 1545515
30507
300
500
Numismatics
~2003. "FTT Felsőoktatási és Tudományos Tanács - 10 éves" fém emlékérem (42,5mm) T:1-(PP) 1605437
30508
300
Numismatics
2005. "Senior Wrestling World Championships Budapest (Szenior Birkózó Világbajnokság Budapest)" jelzett Ag emlékérem, hátoldalán Szentesy Hiesz Géza munkájával (39,11g/0.925/40mm) T:2(PP) ujjlenyomat, karc
4 000 HUF
1528909
30509
300
500
Numismatics
DN "Minolta Magyarország Kft. - Minolta garancia 7+1" fém emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1 1609686
30510
300
Numismatics
DN "Tennisz" sportérem "Hawel Bp" gyártói jelzéssel T:2 ph.
1 000 HUF
1607371
30511
300
Numismatics
DN "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest / II. Politikai Bélyegkiállítás - Salgótarján" kétoldalas Br plakett (40x46mm) T:2
1 600 HUF
1529177
30512
300
100
Numismatics
DN "BÁV / Szentendrei Emlék" (2xklf) Al és Br emlékérem pár (32mm) T:1- 1547010
30513
300
100
Numismatics
DN "Szeged" kétoldalas Br emlékérem, eredeti tokban (60mm) T:2 1533751
30514
300
100
Numismatics
DN "Védelmi Igazgatásért / A Magyar Köztársaság Belügyminiszterétől" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:2 1608230
30515
300
Numismatics
DN Futót ábrázoló Br plakett (69mm) T:2- patina
1 000 HUF
1608265
30516
300
Numismatics
DN "KAC (Kolozsvári Atlétikai Club) - 1880" Br plakett (40mm) T:1-,2 szennyeződés
1 000 HUF
1609565
30517
300
Numismatics
DN "Magyar Aranyóriások" aranyozott Cu utánveret sorozat 10db érme tanúsítvánnyal, benne "II. Ulászló arany veretű guldiner 1506", "II. Mátyás 6 aranydukát, koronázási érem 1608", "III. Károly arany Szent György érme 1738", "Aranyérem Eszterházy Imre pappá szentelésének emlékére, 1738", "II. Lipót 15 dukát, Erdély hűségesküje 1790", "V. Ferdinánd koronázási érem, 15 aranydukát 1830", "Ferenc József és Erzsébet házassági érme 1854", "Ferenc József koronázási emlékérem 1892", "Aranyérem Zita királynő tiszteletére 1918" és "Szent István 100 pengő 1938" (35g/46mm) + DN "A legértékesebb magyar érmék - Károly Róbert aranyforintjának replikája" aranyozott Cu emlékérem (40mm) + DN "Magyar aranypénzek utánveretben - I. Lipót 10 dukát" aranyozott Ag emlékérem (5,5g/0.333/25mm) +DN " Magyarok Kincstára - Aranydukát 1848" aranyozott Cu-Zn emlékérem tanúsítvánnyal (20mm). Az összes érem egy tálcán, mágneszáras, elegáns, mahagóni színű fa dobozban. T:PP ujjlenyomat
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035