30975.
300. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
~1950. 5db klf kerékpáros díjérem, közte "Törekvés S.E." és "Előre S.E." T:2,2- aranyozás és ezüstözés kopott, patina