15804.
300. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
Vegyes földrajzi témájú könyvtétel, 4 db: Budapest Atlasz. Bp., é.n., Kartográfiai Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Balogh László: A világ nemzetei. Zászlók, címerek, térképek, adatok. h.n., 1994, Balogh Gyűjtemény. Kiadói kartonált papírkötés. Fejlődő Országok Lexikona. Szerk.: Kende István. Bp., 1972, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Dr. Lehmann Antal, Dr. Vuics Tibor: Földrajzi fogalmak kisszótára. Bp., 1992, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítóval.