15789.
300. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
0,27 EUR, 0,29 USD
Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói félvászonkötésben. Egy lap enyhén sérült, az első előzéket vászonnal megerősítették.