15821.
300. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
Ipari újjáépÃtésünk 1945-1947. Szerk.: Tonelli Sándor. Bp., 1947, Forum Hungaricum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopottas borÃtóval, a borÃtó fűzése kissé sérült, laza.