16001.
300. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
Dr. Ravasz László: Gondolatok. Budapest, 1922, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Második kiadás. Kiadói papÃrkötés. Megviselt, sérült, hiányos gerinccel, foltos, kopott borÃtóval, és sérült kötéssel.