15923.
300. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
Dr. Orosz Rezső: A csecsemő, kisgyermek és iskolásgyermek gondozása. Egészségügyi vezérfonal szülők, s gyermekkel hivatásszerűen foglalkozók részére. Budapest, é.n., Szerzői kiadás. Tizedik kiadás. Modern félvászon kötésben, az előzéklapon ajándékozási sorokkal, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, kissé laza fűzéssel, javított lapokkal, fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal.