Books: Architecture, Art Number of items: 78
1606500
15299
300
Books: Architecture, Art
Other collectibles
H. Knackfuß: Rembrandt. Künstler-Monographien 3. Bielefeld&Leipzig, 1924, Velhagen & Klasing. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, foltos, hullámos borítóval, lapokkal, német nyelven. Iván Szilárd (1912-1988) festő, grafikus aláírásával. / Paperbinding, with spotty and wavy pages, and cover, in poor condition, in German language. With signature of Szilárd Iván, painter, graphic artist.
1 000 HUF
1607172
15300
300
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Rippl Rónai József születésének századik évfordulójára. Bp.- Kaposvár, 1961, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1 200 HUF
1607164
15301
300
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szőnyi István emlékkiállítása. Bp., 1963, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1 200 HUF
1610300
15302
300
Books: Architecture, Art
Other collectibles
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1977, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
1607197
15303
300
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szinyei Merse Anna dr.: Száz év magyar tájképfestészete. Vándorkiállítás a Magyar Nemzeti Galéria anyagából. Kiadói papírkötés, jó állapotban + A XX. század magyar művészete. I. Konstruktív törekvések. 1957, Nemzeti Szalon. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
1609951
15304
300
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Telepy Katalin: Csók István Emlékkiállítása. Bp., 1965. Magyar Nemzeti Galéria Jósa András Múzeum Nyíregyháza Báthori István Múzeum Nyírbátor. Kiadói papírkötésben.
1609932
15305
300
Books: Architecture, Art
Other collectibles
6 db Vegyes, képzőművészeti témájú könyv: Murádin Jenő: A Ferenczy család Erdélyben. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Perneczky Géza: A korszak mint műalkotás. h. n. 1988, Corvina. Kiadói papírkötésben. Rideg Gábor: Eszt/Etika. Művészetelméleti tanulmányok, esszék. Szolnok, 1999, Szerzői kiadás. Kartonált papírkötésben. Belső Tárlat SZemadám György. Bp., 1995, Kráter Műhely Egyesület. Papírkötésben. Különlenyomat az Archaeologiai Értesítő 1934. évi XLVII. kötetéből. Szőnyi István: Kép. Megjegyzések a művészetről.
1 400 HUF
1609987
15306
300
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kocsi Márta, Csomor Lajos: Korondi székely fazekaság. Bp., 1980, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1 200 HUF
1610084
15307
300
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1964-1988 12 db művészeti katalógus, közte Szőnyi István, Balogh István, Velencei festészet, Egyiptomi Művészet
1 200 HUF
1606515
15308
300
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hans Holbein der Jüngere. Szerk.: Heinrich Leporini. Handzeichnungen Grosser Meister. Wien-Leipzig,é.n., Manz Verlag. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott gerinccel, német nyelven. Iván Szilárd (1912-1988) festő, grafikus aláírásával. / Paperbinding, with a little bit raunchy spine, in German language. With signature of Szilárd Iván, painter, graphic artist.
1 000 HUF
1587183
15309
300
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vadas Ernő (szerk.): Magyar Fotoművészet 1959 - 1960. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötésben, kiadói kissé sérült védőborítóval.
1 000 HUF
1607273
15310
300
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Sümegi György: A kecskeméti művésztelep és alkotóház. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035