Művész és mecénás. Kiállítás a Fruchter-gyűjtemény Czóbel képeiből a művész születésének 100. évfordulóján. Szerk.: Éri Gyöngyi, Szatmári Gizella. Bp., 1983, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés. Czóbel Béla kiállítási katalógus.
Flüeler, Niklaus: Grosse Photographen unserer Zeit: Werner Bischof. Luzern - Frankfurt a. M., 973, Bucher (Bibliothek der Photographie 6.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Bálint Sándor: Építészettörténet. Az építőipari technikumok számára. Bp., 1952, É. M. Építőipari Könyv- és Lapkiadó. Kiadói papírkötés, szövegközti illusztrációkkal.
Wollanka József: Raffael. Művészeti könyvtár. Bp., 1906, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.)
Kiadói illusztrált papírkötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.
Leipnik L. Nándor: A barbizoni művészel. Művészeti könyvtár. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.
Tóth Ervin: Európai grafika. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói illusztrált félvászon-kötés,a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, a borító kissé kopottas, de egyébként jó állapotban.
Tóth Ervin: Graphik in Europa. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói félvászon kötés, a borítón Molnár C. Pál fametszettel, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, egyébként jó állapotban, számos illusztrációval, német nyelven./ Half-linen-binding, with damaged spine, in German language.
Stein Anna festőművész (Párizs) kiállítása. Szerk.:Gergely Mariann. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés. Stein Anna kiállítási katalógus.