https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 178

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1784 A Wiener Zeitung újság egy száma
12646.

1784 A Wiener Zeitung újság egy száma

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
7
cca 1800-1900 Nagypapa születésnapja, színes litho, 22×18 cm
12647.

cca 1800-1900 Nagypapa születésnapja, színes litho, 22×18 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1834 Uralkodói utasítás Temes, Torontál és Krassó vármegyék úrbéri ügyeiben, 22 p.
12648.

1834 Uralkodói utasítás Temes, Torontál és Krassó vármegyék úrbéri ügyeiben, 22 p.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Rothkrepf Gábor (szerk.): Honművész 1835. 3. évfolyam, II kötet, Július-December. Pest, 1835. Trattner-Károlyi ny. (6)+418-836p. Metszetek nélkül, egy kihajtható kottával. Kiadói papírkötés, márványozott lapélekkel. A borítója némileg kopott, foltos.
12649.

Rothkrepf Gábor (szerk.): Honművész 1835. 3. évfolyam, II kötet, Július-December. Pest, 1835. Trattner-Károlyi ny. (6)+418-836p. Metszetek nélkül, egy kihajtható kottával. Kiadói papírkötés, márványozott lapélekkel. A borítója némileg kopott, foltos.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti s Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.
12650.

1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti 's Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
0
1852, 1861 Wiener Neustadt, Szerencs, Német nyelvű kézművesipari és kétnyelvű telekelosztással kapcsolatos hirdetmények, 2 db
12651.

1852, 1861 Wiener Neustadt, Szerencs, Német nyelvű kézművesipari és kétnyelvű telekelosztással kapcsolatos hirdetmények, 2 db

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
1853 Rablók és más bűnözők ellen szóló statáriumról szóló hirdetmény 29x44 cm
12652.

1853 Rablók és más bűnözők ellen szóló statáriumról szóló hirdetmény 29x44 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
cca 1869-1937 Vegyes nyomtatvány tétel (Bánhegyi az arany kalapácshoz, Ezer Év, Dávid Ferenc arca a szellemtudományi lélektan tükrében, stb.), 6 db
12653.

cca 1869-1937 Vegyes nyomtatvány tétel (Bánhegyi az arany kalapácshoz, Ezer Év, Dávid Ferenc arca a szellemtudományi lélektan tükrében, stb.), 6 db

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1869 Magyar Királyi Államvasutak alagútszelvények. Nagyméretű litografált tábla. Ny. Ronh és Grund, Pest, 1869. Autog, Benkó K. építész 68x43 cm két részben.
12654.

1869 Magyar Királyi Államvasutak alagútszelvények. Nagyméretű litografált tábla. Ny. Ronh és Grund, Pest, 1869. Autog, Benkó K. építész 68x43 cm két részben.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
1869 Megbőnvittetett közhasznu Nemzeti Kalendárium, 1869 közönséges évre. Ötvenötödik évfolyam. Pest, Bucsánszky Alajos Kiadói papírkötés, javított gerinccel, ragasztott címlappal, naptárbélyeg pecséttel a címlapon, de belül jó állapotban.
12655.

1869 Megbőnvittetett közhasznu Nemzeti Kalendárium, 1869 közönséges évre. Ötvenötödik évfolyam. Pest, Bucsánszky Alajos Kiadói papírkötés, javított gerinccel, ragasztott címlappal, naptárbélyeg pecséttel a címlapon, de belül jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
1
1870 Megbőnvittetett közhasznu Nemzeti Kalendárium, 1870 közönséges évre. Ötvenhatodik évfolyam. Pest, Bucsánszky Alajos Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, szamárfülekkel a lapokon, naptárbélyeg pecséttel a címlapon.
12656.

1870 Megbőnvittetett közhasznu Nemzeti Kalendárium, 1870 közönséges évre. Ötvenhatodik évfolyam. Pest, Bucsánszky Alajos Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, szamárfülekkel a lapokon, naptárbélyeg pecséttel a címlapon.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
1
1875-1969 Vegyes újság tétel, összesen 20 db, köztük Napkelet, Literatura, Film Színház Muzsika, Képes Sport, vegyes minőségben
12657.

1875-1969 Vegyes újság tétel, összesen 20 db, köztük Napkelet, Literatura, Film Színház Muzsika, Képes Sport, vegyes minőségben

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment