Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 57

1909. ETC (Erzsébetfalvai Torna Club) Kerékpár zománcozott fém jelvény (~37x35mm) T:2 sérült zománc
31040.

1909. "ETC (Erzsébetfalvai Torna Club) Kerékpár" zománcozott fém jelvény (~37x35mm) T:2 sérült zománc

1 600 HUF
~1910-1930. 3db klf M.Á.V, illetve M.Á.V.A.G. díj- és sportérem; M.Á.V. Gépgyári Sportkör - Munkásainak Irodalmi és Önművelődési Köre fém sportérem (2xklf) egyik szalagon, SGA gyártói jelzéssel; M.Á.V.A.G. ezüstözött díjérem füllel T:2,2- ph.
31041.

~1910-1930. 3db klf "M.Á.V", illetve "M.Á.V.A.G." díj- és sportérem; "M.Á.V. Gépgyári Sportkör - Munkásainak Irodalmi és Önművelődési Köre" fém sportérem (2xklf) egyik szalagon, "SGA" gyártói jelzéssel; "M.Á.V.A.G." ezüstözött díjérem füllel T:2,2- ph.

2 000 HUF
~1920. M.Á.V. Gépgyári Sportkör - Munkásainak Irodalmi és Önművelődési Köre / A magyar hazáért 1914-1915 Br sportérem szalagon (36,5mm) T:2 ph.
31042.

~1920. "M.Á.V. Gépgyári Sportkör - Munkásainak Irodalmi és Önművelődési Köre / A magyar hazáért 1914-1915" Br sportérem szalagon (36,5mm) T:2 ph.

2 000 HUF
1920-1944. Koronás Vöröskereszt zománcozott nővér jelvény, hátoldalán BOCZÁN KÁROLY BUDAPEST CSOKONAI U. 8 (22,5x15mm) T:2
31043.

1920-1944. "Koronás Vöröskereszt" zománcozott nővér jelvény, hátoldalán "BOCZÁN KÁROLY BUDAPEST CSOKONAI U. 8" (22,5x15mm) T:2

1 200 HUF
18
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond Br emlékérem (40,5mm) T:2
31044.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" Br emlékérem (40,5mm) T:2

1 000 HUF
~1930. Kecskeméti Református Nőnevelő Intézet zománcozott Br jelvény, hátoldalán sorszám (38x40mm) T:2 apró zománchiba
31045.

~1930. "Kecskeméti Református Nőnevelő Intézet" zománcozott Br jelvény, hátoldalán sorszám (38x40mm) T:2 apró zománchiba

3 000 HUF
~1930-1940. 8db-os vegyes jelvény és kitűző tétel, közte ~1930. Keresztény Magyarországért részben zománcozott Cu jelvény (24mm); 1935. Pázmány Péter Tudományegyetem Alapításának 300. évfordulója Cu jelvény, hátoldalán LUDVIG BP. gyártói jelzéssel (20mm); 1947-1948. Pax - Boldogasszony éve fém kitűző (13x19mm) + Budapest 1941. 4%-kal kamatozó Állami Nyereménykölcsön államadóssági kötvény 100P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:2,2-,III
31046.

~1930-1940. 8db-os vegyes jelvény és kitűző tétel, közte ~1930. "Keresztény Magyarországért" részben zománcozott Cu jelvény (24mm); 1935. "Pázmány Péter Tudományegyetem Alapításának 300. évfordulója" Cu jelvény, hátoldalán "LUDVIG BP." gyártói jelzéssel (20mm); 1947-1948. "Pax - Boldogasszony éve" fém kitűző (13x19mm) + Budapest 1941. "4%-kal kamatozó Állami Nyereménykölcsön" államadóssági kötvény 100P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:2,2-,III

1 400 HUF
~1932. Szt. Margitsziget 1922-1932 dalkörös ezüstözött kitűző (21mm) T:2
31047.

~1932. "Szt. Margitsziget 1922-1932" dalkörös ezüstözött kitűző (21mm) T:2

1 000 HUF
1933. Tour de Hongrie zománcozott fém kitűző (21mm) + Törökország DN Festett fém kerékpáros jelvény csavaros hátlappal (26mm) T:2,2- sérült zománc, festékkopás Hungary 1933. Tour de Hongrie enamelled metal pin (21mm) + Turkey ND Painted metal cycling badge with screw back (26mm) C:XF,VF damaged enamel, paint worn
31048.

1933. "Tour de Hongrie" zománcozott fém kitűző (21mm) + Törökország DN Festett fém kerékpáros jelvény csavaros hátlappal (26mm) T:2,2- sérült zománc, festékkopás Hungary 1933. "Tour de Hongrie" enamelled metal pin (21mm) + Turkey ND Painted metal cycling badge with screw back (26mm) C:XF,VF damaged enamel, paint worn

1 800 HUF
31049.

800 HUF
1941. OTK - III. oszt. Virtus Díj 1941 részben zománcozott Br díjérem (50mm) + 1942. OTK - III. Oszt. Kilométer Díj 1942 részben zománcozott Br díjérem (50mm) + 1943. O.M.K.SZ. (Országos Magyar Kajak Szövetség) / 1943 évi Ismeretlen Vizek Díja Km. II Br díjérem (46mm); mindhárom BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel T:2patina
31050.

1941. "OTK - III. oszt. Virtus Díj 1941" részben zománcozott Br díjérem (50mm) + 1942. "OTK - III. Oszt. Kilométer Díj 1942" részben zománcozott Br díjérem (50mm) + 1943. ""O.M.K.SZ. (Országos Magyar Kajak Szövetség) / 1943 évi Ismeretlen Vizek Díja Km. II" Br díjérem (46mm); mindhárom "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel T:2patina

1 000 HUF
1941. Magyar Sakkszövetség / Budapesti Sakkcsapat Bajnokságok 1941-1942. I. o. II Br díjérem (40mm) T:2 kis ph.
31051.

1941. "Magyar Sakkszövetség / Budapesti Sakkcsapat Bajnokságok 1941-1942. I. o. II" Br díjérem (40mm) T:2 kis ph.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: