7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
cca 1910-1920 Aqua Vitae italcímke, Gschwindt Likőr különlegességek, Grafikai Intézet Rt., litográfia, Földes Imre (1881-1948) által tervezett, restaurált, 17x23 cm.