Hármas mutató I. kötet. A magyar igazságügyi irott jog forrásairól. Magyar törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1937, Grill Károly,XVI+784 p. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
Dr. Berényi Sándor: Útmutató örökségi ügyekben. A törvényes és végrendeleten alapuló öröklési jog vázlatos ismertetése. Bp., (1941), Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat, 96 p. Jó állapotban.
A hatályos magyar törvények gyűjteménye. IV. kötet. 1888-1895-ik évi törvénycikkek. Corpus Juris Hungarici. Magyar törvénytár. 1000-1911. Szerk.: Márkus Dezső. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félvászonkötés, kopottas borítóval.
A hatályos magyar törvények gyűjteménye. II. kötet. 1874-1880-ik évi törvénycikkek. Corpus Juris Hungarici. Magyar törvénytár. 1000-1911. Szerk.: Márkus Dezső. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félvászonkötés, kissé kopottas borítóval.
A hatályos magyar törvények gyűjteménye. V. kötet. 1895-1907-ik évi törvénycikkek. Corpus Juris Hungarici. Magyar törvénytár. 1000-1911. Szerk.: Márkus Dezső. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félvászonkötés, kissé kopottas borítóval.
Az 1892-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1892, M. Kir. Belügyministerium (Nágel Ottó bizománya). A "Magyar Királyi Belügy Minister" pecsétjével. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
Házasságkötés előtti kötelező orvosi vizsgálat. Szerk.: Dr. Melly József, Dr. Székely Miklós. Bp., 1942, Fővárosi Könyvkiadó Kft., 143 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Micskey Imre: Vízjogi és vízmívelési alapismeretek kézi könyve. Saját viszonyaira, s a hasznosítás igényeire való tekintettel írta - Nádor csatornai igazgató mérnök. Pest, 1868, Herz János, 102 p. Korabeli félvászon kötésben. Ritka!
Boda Gyula dr., Vincenti Gusztáv dr.: A Jogi Hírlap Döntvénytára 1936 IX. 1.- 1939 IX. 1. Magánjog. Kissé foltos egészvászon kötésben. Budapest, 1939 Jogi Hírlap.
Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár Milleniumi emlékkiadás. 1740 - 1903. évi törvénycikkek. 12 kötet a sorozatból Bp., 1896-1903, Franklin. (Grill K.) Gottermayer féle, aranyozott félbőr kötésben. Jó állapotban-