1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Vegyes porcelán tétel, 4 db: Virágmintás porcelán szalvétagyűrű, matricás, jelzés nélkül, kopott, m: 5 cm, d: 9 cm Porcelán nyuszi figura, kézzel festett, jelzés nélkül, m: 5 cm. Kis fehér porcelán pohárka, jelzés nélkül, kopással, m: 3 cm, d: 4 cm. Porcelán cilinder, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 4 cm. Hitel Sacher Wien fadobozban, 14x14x6 cm.