15434.
297. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
100 HUF
0,27 EUR, 0,29 USD
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászonkötésben, gerince enyhén sérült.