Books: Minibooks

Number of items: 41

15593.

6 000 HUF
15594.

3 000 HUF
Dr. Sikota Győző: Herendi porcelán. Budapest, 1987, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói plüss kötés, porcelán medalionnal, aranyozott lapszélekkel, kiadói műanyag védőtokban. Megjelent 1000 példányban. Jó állapotban.
15595.

4 200 HUF
11,35
12,35
Dr. Tóth Mihály: Az évszázad képrablása. 36/60 számozott példány. Debrecen, Alföldi Nyomda. kartonált kötés, tokban, jó állapotban.
15596.

2 000 HUF
Korán. Minikönyv, papírkötésben, díszes fém tokban, beépített nagyítóval.
15597.

5 000 HUF
15598.

1 000 HUF
Elek Artúr: Babitsról. Levelek, tanulmányok. Babits miniatűr sorozat. Szerk.: Téglás János. Budapest, 1984, Athenaeum-nyomda. Kiadói kemény papírkötés. Kereskedelmi forgalomba nem került.Jó állapotban.
15599.

1 000 HUF
Babits és Tessitori Nóra levelezése. Babits miniatűr sorozat. Szerk.: Téglás János. Budapest, 1983, Athenaeum-nyomda. Kiadói kemény papírkötés. Kereskedelmi forgalomba nem került.Jó állapotban.
15600.

1 000 HUF
Vegyes minikönyv tétel, 2 db:  Petőfi Sándor. Reich Károly rajzaival. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés. Petőfi Sándor: Az apostol. Bp., 1972, Kossuth Könyvkiadó. Kass János illusztrációival. Kicsit kopott kartonált papírkötésben, műanyag védőborítóval, egyébként jó állapotban.
15601.

1 000 HUF
Petra József: Zemplénagárdtól Domaházáig. 1944-1984. Miskolc, 1984, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, hollóházi porcelán plakettel. Számozott (500/307.) példány, fekete számozással. Könyvárusi forgalomba nem került. Jó állapotban.
15602.

2 000 HUF
EMABIT 1857-1982. Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság megalakulásának 125. évfordulója. Szerk.: dr. Boross Endre, Kovács Mihály. A rajzokat készítette Feledy Gyula. Miskolc, 1983 , Miskolci Miniatűrkönyv Gyűjtők Könyve.Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehé fotókkal. Számozott (800/740.) példány, fekete számozásssal. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
15603.

1 000 HUF
József Attila: Önarckép. Válogatta Szily Ernő. Bp., 1975, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Számozatlan példány.
15604.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF