Books: Law

Number of items: 10

Az 1897. évi törvények gyüjteménye. Bp., 1908, M. Kir. Belügyministerium. Főbizományos Toldi Lajos Könyvkereskedő, Pest Könyvnyomda Rt., CVI+390 p. Korabeli kissé kopottas félbőr-kötés, intézményi bélyegzővel.
15149.

2 000 HUF
Magyar Jogászegyleti Értekezések 273-276 sz. XXXV. kötet 1.-4. füzet. 1. füzet: Dr. Balogh Jenő: Fayer László emlékezete. 2. füzet: A Magyar Jogászegylet bűntetőjogi bizottságának tanácskozásai. A büntető-novella tervezete tárgyában. III. füzet. 3. füzet: Dr. Moravcsik Ernő Emil: A tanuzási képességről. 4. füzet: A sztrájk jogalapja. Bp., 1907, Magyar Jogászegylet, 27+184+42+186 p. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, ceruzás aláhúzásokkal.
15150.

3 000 HUF
Ifj. Gévay-Wolff Nándor: Nemzetközi küzdelem a megrögzött bűntettesek ellen. Angyal Szeminárium kiadványai 18. szám. Bp., (1931), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 63+1 p. Korabeli félvászon-kötés, volt könyvtári példány. Jó állapotban.
15151.

3 000 HUF
15152.

4 200 HUF
11,35
12,35
dr. Kürthy Sándor: Az ügyvédkérdés megoldása. Bp., 1937. Székely ny. Kiadói papírborítékban. Felvágatlan. Ritka!
15153.

4 000 HUF
1949,1951 A Budapesti Ügyvédi Kamara tagjainak, a helyettes ügyvédeknek és ügyvédjelölteknek névsora. Két évi kiadás.
15154.

2 200 HUF
5,95
6,47
1915. évi törvénycikk. Magyar Törvénytár. Jegyzetekkel ellátta Dr. Térfy Gyula. Bp., 1916, Franklin. Kiadói félbőr kötés, gerincnél és a hátsó kötéstábla sérült, kopottas állapotban.
15155.

800 HUF
A csehszlovák köztársaság népművelési törvényei és rendeletei. I. füzet. Összeállította Dr. Sziklay Ferenc. Kosice-Kassa, 1935, Athenaeum, 55 p. Kiadói papírkötés.
15156.

1 200 HUF
Magyar alkotmánytörténet. Szerk.: Mezey Barna. Osiris tankönyvek. Bp., 2003, Osiris. 5., átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban.
15157.

1 800 HUF
15158.

4 800 HUF
12,97
14,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF