Books: History

Number of items: 85

15207.

1 200 HUF
15208.

1 200 HUF
Ferdinandy Mihály: Ne bántsd a magyart. Zrinyi Miklós a költő művei regékben. Bp., 1942, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban.
15209.

1 000 HUF
15210.

4 400 HUF
11,89
12,94
15211.

2 400 HUF
Bruno Brehm: A kétfejű sas lehull. A Habsburg Monarchia összeomlása. Bp., é.n., Grill Károly. VI. Kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, és kötéssel.
15212.

1 000 HUF
15213.

1 200 HUF
Juhász Vilmos: Az inkák birodalma. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel.
15214.

1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db, Magyar Állami Operaház történetéről: Magyar Királyi Operaház 50 év. 1884-1934. Bp., 1934, Elbert és Társa-ny.,147 p. Kiadói zsínórfűzött papírkötés. A hetvenötéves Magyar Állami Operaház. 1884-1959. Bp., 1959, Magyar Állami Operaház, Révai-ny., 251 p. Kiadói egészvászon-kötés.
15215.

5 000 HUF
Ludwig Schubert, Rolf Seelmann-Eggebert: Európa királyi házai. Fordította: Orosz Magdolna. Bp., 1992, Helikon. Kiadói kartonált-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15216.

1 000 HUF
Széchényi István 1791-1860.. Szerk.: Fenyő Ervin. Bp., 1991, Helikon. Kiadói műbőr-kötés. Jó állapotban.
15217.

1 000 HUF
15218.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF