https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 85

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Horváth Mihály: A magyarok története II. Pápa, 1843. Aranyozott gerincű félvászon borító, 391 p. Töredék kötet. A borító kopott. Az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzés. A II. kötet lapjain pecséttel. (390-391 p.)
15183.

Horváth Mihály: A magyarok története II. Pápa, 1843. Aranyozott gerincű félvászon borító, 391 p. Töredék kötet. A borító kopott. Az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzés. A II. kötet lapjain pecséttel. (390-391 p.)

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Balla Antal: A magyar nép története. Bp., é.n., Magyar Téka. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérülésekkel a borítón, de egyébként jó állapotban.
15184.

Balla Antal: A magyar nép története. Bp., é.n., Magyar Téka. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérülésekkel a borítón, de egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
Ipolyi Arnold kisebb munkái III. kötet. Magyar történelmi, s egyhátörténeti tanulmányok. A szerző megbízásából közrebocsájtja volt könyvtárnoka Bunyitay Vincze. Budapest, 1887, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötés. Jó állapotban.
15185.

Ipolyi Arnold kisebb munkái III. kötet. Magyar történelmi, s egyhátörténeti tanulmányok. A szerző megbízásából közrebocsájtja volt könyvtárnoka Bunyitay Vincze. Budapest, 1887, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötés. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Raffay Ernő: Trianon titkai, avagy hogyan bántak el országunkkal. Budapest, 1990, Tornado Dannenija, 191 p. Kiadói kissé kopottas papírkötés.
15186.

Raffay Ernő: Trianon titkai, avagy hogyan bántak el országunkkal. Budapest, 1990, Tornado Dannenija, 191 p. Kiadói kissé kopottas papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
John Edward Courtenay Bodley: Francziaország. Új átnézett kiad. Ford. Darvai Móricz. Átnézte Angyal Dávid. I köt. Bp. 1899. MTA. XXXI. 360 p. Kiadói, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben. Tulajdonosi pecséttel, az előzéklapon kis hiány.
15187.

John Edward Courtenay Bodley: Francziaország. Új átnézett kiad. Ford. Darvai Móricz. Átnézte Angyal Dávid. I köt. Bp. 1899. MTA. XXXI. 360 p. Kiadói, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben. Tulajdonosi pecséttel, az előzéklapon kis hiány.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Saecula Hungariae I-XII. Válogatott írások a honfoglalás korától napjainkig 12 könyvben. Bp., 1985. Széchenyi Művészeti Központ. Kiadói papírkötés, kiadói kartontokban.
15188.

Saecula Hungariae I-XII. Válogatott írások a honfoglalás korától napjainkig 12 könyvben. Bp., 1985. Széchenyi Művészeti Központ. Kiadói papírkötés, kiadói kartontokban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
1956 Sajtója. Bp., 1989, Tudósítások Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15189.

1956 Sajtója. Bp., 1989, Tudósítások Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
La Colonna Traiana. Rilievi Fotografici Eseguiti in Occasione dei Lavori di Protezione Antiaerea. Roma XIX. Roma, 1942, Carlo Colombo. Kiadói papírkötés, olasz nyelven. A Traianus oszlop, olasz nyelvű kiadvány, rengeteg fekete-fehér képanyaggal. / The Trajan Column. Paperbinding, in Italian language, with a lot of black and white picture.
15190.

La Colonna Traiana. Rilievi Fotografici Eseguiti in Occasione dei Lavori di Protezione Antiaerea. Roma XIX. Roma, 1942, Carlo Colombo. Kiadói papírkötés, olasz nyelven. A Traianus oszlop, olasz nyelvű kiadvány, rengeteg fekete-fehér képanyaggal. / The Trajan Column. Paperbinding, in Italian language, with a lot of black and white picture.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
Dr. Kuzsinszky Bálint: Aquincum. Az ásatások és múzeum ismertetése. Bp., 1933, Budapest Székesfőváros Kiadása, Franklin-Társulat-ny., 1 t.+73+3 p. Hetedik, a múzeum kibővítése után átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15191.

Dr. Kuzsinszky Bálint: Aquincum. Az ásatások és múzeum ismertetése. Bp., 1933, Budapest Székesfőváros Kiadása, Franklin-Társulat-ny., 1 t.+73+3 p. Hetedik, a múzeum kibővítése után átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Az Eötvös Loránd Tudományegyetem története. 1945-1970. Szerk.: Sinkovics István. Bp., 1972, ELTE. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15192.

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem története. 1945-1970. Szerk.: Sinkovics István. Bp., 1972, ELTE. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Mónus Áron: Összeesküvés: a nietzschei birodalom. Bp., 1994, Interseas Editions. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15193.

Mónus Áron: Összeesküvés: a nietzschei birodalom. Bp., 1994, Interseas Editions. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
M. Creighton: A római nép. Athenaeum Kézikönyvtára. Bp., 1898, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, két lap (115-118 p.) kijár.
15194.

M. Creighton: A római nép. Athenaeum Kézikönyvtára. Bp., 1898, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, két lap (115-118 p.) kijár.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment