Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 26

Báldy Bálint: A baromfi tenyésztése. Bp., 1954, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
15371.

4 200 HUF
11,35
12,35
15372.

2 400 HUF
Dr. Herczegh Sándorné - Dr. Leisen Erzsébet: Paprika a konyhában I. rész. Bp., Gergely István. Kiadói papírkötés, benne tollas aláhúzásokkal, kissé kopottas állapotban.
15373.

1 600 HUF
cca 1930 Váncza kincses receptkönyv szép állapotban
15374.

2 000 HUF
Váncza kincses receptkönyv. Budapest, é.n., Váncza és Társa. Tűzött papírkötés, kissé szakadt borítóval + Dr. Oetker süteményreceptek. Kiadói papírkötés, javításokkal, sérülésekkel, viseltes állapotban.
15375.

1 600 HUF
A jó házikonyha. A sűtés-főzés tudományának új kódexe. Összeállította bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp, é.n., Singer és Wolfner Rt. Hatodik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban.
15376.

4 000 HUF
15377.

6 000 HUF
Vegyes szakácskönyv tétel, 9 db:  Palacsinták könyve, Nemzetközi étlapkalauz, Savanyúságok, A karcsúság titka, Kedven receptjeim Levesek, A natúrkonyha nyersanygai és receptjei, Mit füzzünk?, Nyers ételek, A vendég előtti étel-, és italkészítés művészete. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
15378.

1 600 HUF
Vegyes szakácskönyv és kertészeti könyvtétel, 12 db.: Huba Zsuzsa, Stadler Mari: Tanácsok és receptek mikrohullűmú sütőkhöz. Bp., 1969, Számítástechnika-alkalmazási Vállalat. Kiadói papírkötés.  Dworschák Ernő, Frank Júlia, Szántó András: A négy alapíz szakácskönyve. Édes. Bp., 1989, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. Frank Júlia: Gépek a konyhában. Robotgép és társai. Bp., 1990. Kiadói papírkötés.  Ízvilág évkönyv 98. Frank Júlia konyhája. Bp., 1998, Magyar Hírlap. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban. Dr. Oetker: Mikrohullámú szakcsákönyv. Fordította Török Irén. Bp., 1994, Grafo. Kiadói kartonált papírkötés.  Lévai Vera: Szakácskönyv ábécében. Minerva családi könyvek. Bp., 1981, RTV-Minerva. Kiadói papírkötés.  Dr. Günther Kühle: Szobanövények föld nélkül. Fordította Dr. Tömösközy Mária. Bp., 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.  Lajos Mari, Hemzeő Károly: 99 vad és halétel 33 színes ételfotóval. Bp., 1987, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel a borítón. Lajos Mari, Hemzeő Károly: 99 előétel 33 színes ételfotóval. Bp., 1986, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel a borítón. Lajos Mari, Hemzeő Károly: 99 saláta 33 színes ételfotóval. Bp., 1987, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, sérüléssel a borítón. Horváth László, Szamosi Béla: Mirelite ételreceptek. Bp., 1988, Ifjúsági Lap és Könyvkiadó Vállalat.  Szobanövények. A növények útmutatója A-tól Z-ig. 2004, Aquila. Kiadói kartonált papírkötés.
15379.

Vegyes szakácskönyv és kertészeti könyvtétel, 12 db.: Huba Zsuzsa, Stadler Mari: Tanácsok és receptek mikrohullűmú sütőkhöz. Bp., 1969, Számítástechnika-alkalmazási Vállalat. Kiadói papírkötés. Dworschák Ernő, Frank Júlia, Szántó András: A négy alapíz szakácskönyve. Édes. Bp., 1989, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. Frank Júlia: Gépek a konyhában. Robotgép és társai. Bp., 1990. Kiadói papírkötés. Ízvilág évkönyv '98. Frank Júlia konyhája. Bp., 1998, Magyar Hírlap. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban. Dr. Oetker: Mikrohullámú szakcsákönyv. Fordította Török Irén. Bp., 1994, Grafo. Kiadói kartonált papírkötés. Lévai Vera: Szakácskönyv ábécében. Minerva családi könyvek. Bp., 1981, RTV-Minerva. Kiadói papírkötés. Dr. Günther Kühle: Szobanövények föld nélkül. Fordította Dr. Tömösközy Mária. Bp., 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Lajos Mari, Hemzeő Károly: 99 vad és halétel 33 színes ételfotóval. Bp., 1987, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel a borítón. Lajos Mari, Hemzeő Károly: 99 előétel 33 színes ételfotóval. Bp., 1986, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel a borítón. Lajos Mari, Hemzeő Károly: 99 saláta 33 színes ételfotóval. Bp., 1987, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, sérüléssel a borítón. Horváth László, Szamosi Béla: Mirelite ételreceptek. Bp., 1988, Ifjúsági Lap és Könyvkiadó Vállalat. Szobanövények. A növények útmutatója A-tól Z-ig. 2004, Aquila. Kiadói kartonált papírkötés.

1 800 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db: Rudnay János, Beliczay László: Mézkönyv. A méz és a mézeskalácsosság története. Bp., 1987, Corvina. Kiadói papírkötés.  Szili István, Véssey Ede: A csiperke és a más gombák háztáji termesztése. Kertünk, házunk, otthonunk. Bp., 1980, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15380.

1 400 HUF
15381.

3 000 HUF
Vegyes gombászati témájú könyvek, 2 db:  Gombatermesztés. Szerk.: Balázs Sándor. Bp., 1979, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány, kissé kopottas borítóval.  Dr. Lévai Judit: Terítéken a gomba. Bp., 1986, Medicina. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
15382.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF