https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 248

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1800 4 db fametszetes szentkép, 9×5 cm
12472.

cca 1800 4 db fametszetes szentkép, 9×5 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
cca 1800 3 db régi szentkép + imádságos könyv, összesen 4 db
12473.

cca 1800 3 db régi szentkép + imádságos könyv, összesen 4 db

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
1832 Ausweis über den Bestand der Klein-kinder-bewahr-anstalt in den königl.Freyständten Ofen un Pest. Seit 1 Juli 1830 bis letzten Juni 1831. Ofen, 1832, Köngl. Ung. Universitäts-Schriften. Papírkötés. Éves beszámoló a Brunszvik Teréz (1775 - 1861) kezdeményezésére 1828-ban Budán, Angyalkert néven megalakult első magyar-országi óvoda helyzetéről. (Budapest, I. kerület, Attila út - Mikó utca sarkán lévő épületben működött az Angyalkert.) Ritka!
12474.

1832 Ausweis über den Bestand der Klein-kinder-bewahr-anstalt in den königl.Freyständten Ofen un Pest. Seit 1 Juli 1830 bis letzten Juni 1831. Ofen, 1832, Köngl. Ung. Universitäts-Schriften. Papírkötés. Éves beszámoló a Brunszvik Teréz (1775 - 1861) kezdeményezésére 1828-ban Budán, Angyalkert néven megalakult első magyar-országi óvoda helyzetéről. (Budapest, I. kerület, Attila út - Mikó utca sarkán lévő épületben működött az Angyalkert.) Ritka!

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
4
1834 Uralkodói utasítás Temes, Torontál és Krassó vármegyék úrbéri ügyeiben, 22 p.
12475.

1834 Uralkodói utasítás Temes, Torontál és Krassó vármegyék úrbéri ügyeiben, 22 p.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
1867 Ferenc József nyomtatott leirata az Andrássy-kormány megalakulásáról, sérült, üvegezett fa keretben,
12476.

1867 Ferenc József nyomtatott leirata az Andrássy-kormány megalakulásáról, sérült, üvegezett fa keretben,

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
1
1858 Pest, Budapesti Hírlap 149. száma
12477.

1858 Pest, Budapesti Hírlap 149. száma

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
1866 Trattner és Károlyi Nemzeti Kalendáriuma, 1866-dik esztendöre. Ötvenkettedik évfolyam. Pest, Trattner Károlyi. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, osztrák naptárbélyeg pecséttel a címlapon.
12478.

1866 Trattner és Károlyi Nemzeti Kalendáriuma, 1866-dik esztendöre. Ötvenkettedik évfolyam. Pest, Trattner Károlyi. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, osztrák naptárbélyeg pecséttel a címlapon.

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
1
1868 A rögtönbírósági szabályok. 10p. A statárium bevezetésének és gyakorlásának módjai
12479.

1868 A rögtönbírósági szabályok. 10p. A statárium bevezetésének és gyakorlásának módjai

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
1868 Magyar Jelzálog és Váltóbank programja, az alapszabályai alapján. 4 oldal.
12480.

1868 Magyar Jelzálog és Váltóbank programja, az alapszabályai alapján. 4 oldal.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
4
1875 Az Erdélyi Gazda c. folyóirat 8 egymást követő száma 1875 augusztusa és októbere között. Hetedik év, 34-41. számok. Néhol kisebb szennyeződés, sérülés.
12481.

1875 Az "Erdélyi Gazda" c. folyóirat 8 egymást követő száma 1875 augusztusa és októbere között. Hetedik év, 34-41. számok. Néhol kisebb szennyeződés, sérülés.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.
12482.

1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
1879 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1879, Légrády-Testvérek, 488 p.+3 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
12483.

1879 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1879, Légrády-Testvérek, 488 p.+3 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment