15575.
296. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Papp Dezső: Élet a csillagokon. Fordította Kecskeméti György. Bp., 1945, Gondolat. Kiadói aranyozott félvászon-kötés. Jó állapotban.