15590.
296. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Jeans, James: A csillagos ég titkai. Bp., 1937, Dante. Kiadói egészvászon kötés, első lapok sarka hiányzik, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.