https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 77
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1578271
15590
296
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Jeans, James: A csillagos ég titkai. Bp., 1937, Dante. Kiadói egészvászon kötés, első lapok sarka hiányzik, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
The item is not available
1329153
15591
296
0
2000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Sajó Elemér, Trummer Árpád (szerk.): A Magyar szikesek. Különös tekintettel vízgazdálkodás útján való hasznosításukra. Budapest, 1934, Pátria. Foltos kiadói papír kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1556916
15592
296
0
1600
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Orvosi talányok enciklopédiája. Georges M. Gould és Walter L. Pyle Anomáliák és különlegességek az orvostudományban című 1896-ban kiadott művének adaptációja. h. n., é. n., Euro Direct Service Kft. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1485044
15593
296
0
1600
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Fülöp József: Az ásványi nyersanyagok története Magyarországon. Bp., 1984, Műszaki. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Starting price:
1 600 HUF
1535274
15594
296
0
1400
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
T. Tóth Sándor: Az erdélyi matematika történetéből. Kolozsvár, 2004, Kriterion. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Starting price:
1 400 HUF
1535255
15595
296
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
2 db Bolyai-könyv: Bibliographia Bolyaiana 1831-1960. A Bolyai-geometria szakirodalának jegyzéke. Összeáll.: Pálffy Ilona - Pálffy Miklós. Bp., 1962, OSzK (Új bibliográfiai füzetek 5.). Papírkötésben, jó állapotban.; Fráter Jánosné: A Bolyai-gyűjtemény (K 22-K 30). Bp., 1968, MTAK Könyvtára (A MTAK Könyvtára Kézirattárának katalógusai 4.). Szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1335777
15596
296
0
1400
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés - ösztön - sors. Első kiadás. Bp., 1948, Új Idők Irod. Int. 286 p. 8 t. Számos szövegközti ábrával. Kiadói félvászonkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1018261
15597
296
0
2000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Horváth Boldizsár dr.: A gyakorló orvos orthopaediája. 111 szövegközti ábrával és 16 műmelléklettel. Budapest, 1930, Orvosi Hetilap Kiadása.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1500401
15598
296
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Mérey Gyula: Mennyiségtan. A leánygimnéziumok, leányliceumok és leánykollégiumok II-III. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Átkötött félvászon kötés, megviselt állapotban, kissé kopottas borítóval, sérült kötéssel, ceruzás bejegyzésekkel.
The item is not available
1500362
15599
296
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Dr. Szekér Dalma: A csecsemő- és gyermekkor betegségeink pathologiája és therápiája különös tekintettel a differentialis diagnosisra orvosok és orvostanhallgatók számára. [Szeged], 1928, Szerzői kiadás. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval. 1251669
15600
296
0
5000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1939. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1220408
15601
296
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Dr. Egedy Elemér: Műtéti előkészítés és utókezelés (Belorvosi szempontból). Bp., 1943, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. 163 p. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment