10076. 296. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Istókovits Kálmán (1898-1990): Halásztanya, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29,5×38,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván