https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Military

Number of items: 16

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 kis ph. Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration without hallmark and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF small edge error NMK: 133.
31035.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 kis ph. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF small edge error NMK: 133.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
1
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF NMK 137.
31036.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF NMK 137.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
20
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Ferenc József - II. Vilmos - 1914 Viribus Unitis Br propaganda érem (22mm) T:2
31037.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ferenc József - II. Vilmos - 1914 Viribus Unitis" Br propaganda érem (22mm) T:2

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés nem eredeti mellszalagon, peremen gyártói jelzéssel T:2 Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with not original ribbon, with makers mark on edge C:XF NMK 295.
31038.

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés nem eredeti mellszalagon, peremen gyártói jelzéssel T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with not original ribbon, with makers mark on edge C:XF NMK 295.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
6
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch + 1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- ph. Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration without ribbon. Sign.: Kautsch + 1938. Upper Hungary Medal Br decoration without ribbon C:XF,VF edge error NMK 310., 427.
31039.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch + 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- ph. Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration without ribbon. Sign.: Kautsch + 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration without ribbon C:XF,VF edge error NMK 310., 427.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
2
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2  Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN C:XF
31040.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN C:XF

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
~1940. Repülőtiszti tőrt formázó jelvény Br jelvény függőleges tűvel (73x23mm) T:2
31041.

~1940. "Repülőtiszti tőrt formázó jelvény" Br jelvény függőleges tűvel (73x23mm) T:2

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
18
1949. MHK (Munkára Harcra Kész) fém jelvény (32mm) + ~1940-1950. Rákosi-címeres sapkajelvény (35mm) + Vörös csillagot, harckocsit és rakétát ábrázoló aranyozott, festett fém kitűző (26mm) T:2,2-
31042.

1949. "MHK (Munkára Harcra Kész)" fém jelvény (32mm) + ~1940-1950. Rákosi-címeres sapkajelvény (35mm) + Vörös csillagot, harckocsit és rakétát ábrázoló aranyozott, festett fém kitűző (26mm) T:2,2-

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
~1960. A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája első osztály, aranyozott zománcozott jelvény T:1
31043.

~1960. "A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája" első osztály, aranyozott zománcozott jelvény T:1

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
~1960. Zrínyi Katonai Akadémia zománcozott fém jelvény T:2
31044.

~1960. "Zrínyi Katonai Akadémia" zománcozott fém jelvény T:2

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1975. Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. First class pilot badge with golden wreath, hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!
31045.

1975. "Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény" jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. "First class pilot badge with golden wreath", hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
15
~1997. Vitézi Jelvény az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br jelvénye, hátoldalán gravírozott 476-os sorszámmal + ~1997. Vitézi Jelvény az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br kitűzője T:1
31046.

~1997. "Vitézi Jelvény" az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br jelvénye, hátoldalán gravírozott "476"-os sorszámmal + ~1997. "Vitézi Jelvény" az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br kitűzője T:1

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
6

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment