1925 Das Leben Nr. 23 füzete, benne Lungers-Hausen grafikáival, címlapjával, hátoldalon Wiertz reklámmal, benne néhány magyar író írásával(Gábor Andor, Heltai Jenő)
1927 Német vegyiárú forgalmazó cég képes ismertető füzete, a különböző vegyi anyagok elkészítésének módjaival, benne néhány parfüm címke. / 1929 German chemical-ware company. Picture booklet with advertising. 264p. + XII.
1927 Magyarország tiszti cím- és névtára. XXXVIII. évf. Szerk.: Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső előzéklap és a címoldal kijár, de egyébként jó állapotban.
1928 Der Baumeister. Monatsheft für Architektur und Baupraxis. XXVI. évfolyam 1-6,9-12.+Melléklet 2-6,9-12+Táblák 1-6,8-25,28-63,84-93. München, Georg D. W. Callwey. Átkötött kopottas félvászon-kötés, kijáró lapokkal, fekete-fehér fotókkal, német nyelven. Nem teljes. Hiányos./
XXVI Year 1-6,9-12.+Appendices 2-6,9-12.+ Tables 1-6,8-25,28-63,84-93. München, Georg D. W. Callwey. Half-linen-binding, with worn cover, some pages are coming out, with black and white photographs, in german language. Not complete!
1929 Német vegyiárú forgalmazó cég képes ismertető füzete, a különböző vegyi anyagok elkészítésének módjaival, benne néhány parfüm címke. Egy lapon szakadás. / 1929 German chemical-ware company. Picture booklet with advertising. 264p. + XII.