Printed Materials

Number of items: 263

1925 Das Leben Nr. 23 füzete, benne Lungers-Hausen grafikáival, címlapjával, hátoldalon Wiertz reklámmal, benne néhány magyar író írásával(Gábor Andor, Heltai Jenő)
13015.

1 200 HUF
1927 Német vegyiárú forgalmazó cég képes ismertető füzete, a különböző vegyi anyagok elkészítésének módjaival, benne néhány parfüm címke. / 1929 German chemical-ware company. Picture booklet with advertising. 264p. + XII.
13016.

1 200 HUF
1927 Magyarország tiszti cím- és névtára. XXXVIII. évf. Szerk.: Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső előzéklap és a címoldal kijár, de egyébként jó állapotban.
13017.

4 000 HUF
1928-1933 a Sommsich Pál Reálgimnázium értesítője, 5 db, egymást követő évfolyamok az 1928-1933 közötti évekből, jó állapotban
13018.

1 200 HUF
1928 Der Baumeister. Monatsheft für Architektur und Baupraxis. XXVI. évfolyam 1-6,9-12.+Melléklet 2-6,9-12+Táblák 1-6,8-25,28-63,84-93. München, Georg D. W. Callwey. Átkötött kopottas félvászon-kötés, kijáró lapokkal, fekete-fehér fotókkal, német nyelven. Nem teljes. Hiányos./ XXVI Year 1-6,9-12.+Appendices 2-6,9-12.+ Tables 1-6,8-25,28-63,84-93. München, Georg D. W. Callwey. Half-linen-binding, with worn cover, some pages are coming out, with black and white photographs, in german language. Not complete!
13019.

800 HUF
1928 Arena Gyógyszervegyészeti- és tápszergyár vitamintápszer reklámfüzet, 8 p.
13020.

1 200 HUF
1928 Tátralomnic, Praha étterem menükártya /  1928 Tatranská Lomnica, Restaurácia Praha menu card
13021.

1928 Tátralomnic, Praha étterem menükártya / 1928 Tatranská Lomnica, Restaurácia "Praha" menu card

1 600 HUF
cca 1929 Bp., A Bienenstok bélyegzők legújabb képes mintaárjegyzéke, 52p
13022.

3 600 HUF
9,73
10,59
1929-1938 Magyar Uriasszonyok Lapja, 6 szám, változó, többnyire szakadozott, kissé viseltes állapotban.
13023.

1 000 HUF
1929 Legyen világosság. Egy pillantás a tudományos állatkísérlet titkos mordályégetőinek barlangjába. Korai állatvédelmi kiadvány. 52p.
13024.

1929 Legyen világosság. Egy pillantás a "tudományos állatkísérlet" titkos mordályégetőinek barlangjába. Korai állatvédelmi kiadvány. 52p.

2 000 HUF
1929 Német vegyiárú forgalmazó cég képes ismertető füzete, a különböző vegyi anyagok elkészítésének módjaival, benne néhány parfüm címke. Egy lapon szakadás. / 1929 German chemical-ware company. Picture booklet with advertising. 264p. + XII.
13025.

2 000 HUF
1929 A Fővárosi Alkalmazottak Nemzeti Szövetségének báljára szóló díszes táncrend és a bál meghívója
13026.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF