Vegyes papírrégiség tétel, 7 db,(2 db képeslap (Nógrádverőce Miggazi-kastély, Lillafüred), 1936 Márton Eta női szabó szórólap, 1937 Meinl Gyula Rt. BUÉK, 1933 Török A. és Társa Bankház Rt. sorsjáték szórólap, Egyesült Izzólámpa és Villamossági Rt. szórólap, 1939 Adakozási felhívás a Sárospatakon létesítendő Komáromi János emlékmű-alapra.)
Fliegende Blatter XXXIV. N. 809-834. München, é.n., Braun & Schneider, 208 p. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés. Gazdagon illusztrált, német nyelvű, humoros kiadvány. A borítója kopott. A lapok néhol foltosak. A lapok meglazultak a 106+111 p. között. /
Linen-binding, in german language. The cover is worn, with some spotties. The pages are getting out between 106-111 p.
4 db. Der Eiserne Hammer kiadvány, (Wolken über land und meer, Deutscherwald in schönen Bildern, Schnee und Eis, Deutsche Alpen in schönen Bildern), Szerk.: Karl Robert Langewiesche, Königstein im Taunus und Leipzig, é.n. (cca 1930), Der Eiserne Hammer, német nyelven, 48+47+32+48 p. A hátsó szennylapon ceruzás jegyzettel, és néhol kisebb szakadással.
Vegyes nyomtatvány tétel:
A pécsi Dómmúzeum. Pécs, 1988, PMMF. Kiadói papírkötés.
Arbeit und Feste im Reigen des Jahres. Bilder aus dem Leben des Mittelalters 12 Farbtafeln. Iris Druck. Kiadói kissé szakadt papírmappa, német nyelven, 12 p.
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Sötétség c. képéről készült igényes, jelzett, nagyméretű ofszet poszter. Dombornyomott aláírással, szárazbélyegzővel Lapméret: 100×70 cm
Vegyes nyomtatvány tétel, 4 db:
cca 1920 Rogaska Slatina. (Rohtisch-Sauerbrunn). Papírkötés, magyar nyelven.
1935 Hamburg. Stadt der Arbeit. Hamburg, Fremdenverkehrsverein. Kiadói papírkötés, német nyelven.
1936 München und die Bayerischen Alpen. Berlin, Deutschen Reiseverkehr. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel, német nyelven.
1937 Parizs metrótérkép, szakadozott állapotban, 32x48 cm.