Printed Materials

Number of items: 263

Vegyes papírrégiség tétel, 7 db,(2 db képeslap (Nógrádverőce Miggazi-kastély, Lillafüred), 1936 Márton Eta női szabó szórólap, 1937 Meinl Gyula Rt. BUÉK, 1933 Török A. és Társa Bankház Rt. sorsjáték szórólap, Egyesült Izzólámpa és Villamossági Rt. szórólap, 1939 Adakozási felhívás a Sárospatakon létesítendő Komáromi János emlékmű-alapra.)
13183.

1 000 HUF
Fliegende Blatter XXXIV. N. 809-834. München, é.n., Braun & Schneider, 208 p. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés. Gazdagon illusztrált, német nyelvű, humoros kiadvány. A borítója kopott. A lapok néhol foltosak. A lapok meglazultak a 106+111 p. között. /  Linen-binding, in german language. The cover is worn, with some spotties. The pages are getting out between 106-111 p.
13184.

3 200 HUF
8,65
9,41
4 db. Der Eiserne Hammer kiadvány, (Wolken über land und meer, Deutscherwald in schönen Bildern, Schnee und Eis, Deutsche Alpen in schönen Bildern), Szerk.: Karl Robert Langewiesche, Königstein im Taunus und Leipzig, é.n. (cca 1930), Der Eiserne Hammer, német nyelven, 48+47+32+48 p. A hátsó szennylapon ceruzás jegyzettel, és néhol kisebb szakadással.
13185.

2 000 HUF
Vegyes nyomtatvány tétel:  A pécsi Dómmúzeum. Pécs, 1988, PMMF. Kiadói papírkötés.  Arbeit und Feste im Reigen des Jahres. Bilder aus dem Leben des Mittelalters 12 Farbtafeln. Iris Druck. Kiadói kissé szakadt papírmappa, német nyelven, 12 p.
13186.

800 HUF
Horthy Miklós (1868-1957) díszruhás portréja, modern nyomtatvány, 29x39 cm
13187.

1 000 HUF
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Sötétség c. képéről készült igényes, jelzett, nagyméretű ofszet poszter. Dombornyomott aláírással, szárazbélyegzővel Lapméret: 100×70 cm
13188.

2 000 HUF
Vegyes nyomtatvány tétel, 4 db:  cca 1920 Rogaska Slatina. (Rohtisch-Sauerbrunn). Papírkötés, magyar nyelven.  1935 Hamburg. Stadt der Arbeit. Hamburg, Fremdenverkehrsverein. Kiadói papírkötés, német nyelven.  1936 München und die Bayerischen Alpen. Berlin, Deutschen Reiseverkehr. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel, német nyelven.  1937 Parizs metrótérkép, szakadozott állapotban, 32x48 cm.
13189.

1 000 HUF
Nagy vegyes papírrégiség tétel, benne okmányok, nyomtatványok, fotók, igazolványok vegyesen, nagy dobozban
13190.

1 000 HUF
5 db különféle lovas nyomatkép, különböző méretben, sérülésekkel
13191.

1 200 HUF
514. számú Katalógus-árjegyzék RIV gördülőcsapágyakról. Bp., Pirkner és Zettner. Egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papírborítóban.
13192.

800 HUF
4 db nyomtatvány: Magyar Pszichológiai Szemle, Retorika, Nyelv - lélektani tanulmány.
13193.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF