1940 A Toldy-kör évkönyve. Szerk.: Császár István. Pozsony, Concordia-ny.,176 p. Kiadói papírkötés.
A Toldy Kör konzervatív keresztény szemléletű pozsonyi magyar kulturális egyesület volt az első Csehszlovák Köztársaságban és Szlovákiában. Pozsony magyar kultúrájának megerősítését célul kitűző szervezet 1874-ben alakult meg, és jelentős szerepet játszott a város szellemi és magyar kulturális életében.
A százéves Érsekújvári M. Kir. Állami Pázmány Péter gimnázium jubileumi évkönyve az 1941-1942. Közzétette Mrena József. Érsekújvár, Vadász Ferenc. Papírkötés.
1942 Uj Idők hetilap. Szerk.: Herczeg Ferenc, XLVIII. 1-26. számok, fél évfolyam. Bp., Singer és Wolfner, 780 p. Kiadói kopotttas aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
1942 Az Érsekújvári M. Kir. Állami Pázmány Péter Gimnázium önálló hatáskörű Dunaszerdahelyi Gimnáziumi Tagozatának évkönyve az 1941-1942. évről. Közzétette Dr. Szeliánszky Ferenc. Dunaszerdahely, 1942. Győr, Győregyházmegyei Alap Nyomdája. Papírkötés. Jó állapotban.
1944 Fotoélet. Fotóművészeti és tudományos szaklap. Szerk. és kiadó: Gyulai Ferenc. (1944. 1-12. sz. hiány: 5.; 6.; 9.; számok) 7db Mind jó állapotban
Kartonos
1944 Az Érsekújvári Magy. Kir. Állami Pázmány Péter Gimn. évkönyve az 1943-1944. tanévről. CII. tanév. Közzétette Mrena József. Érsekujvár, Vadász Ferenc. Papírkötés. Jó állapotban.