Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 107
1570243
30603
295
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN "GANZ Daru és Kazángyár Budapest" Br plakett, a hátoldalán felfüggesztéshez két csavarral (70x101mm) T:2- kis patina
3 000 HUF
1567655
30604
295
5500
Numismatics
Bognár György (1944-) 1988. "Br. Wesselényi Miklós 1796-1850 - Az árvízi hajós / A pesti nagy árvíz 150 éves évfordulójára" jelzett Ag emlékérem (36,12g/0.835/42,5mm) T:2
5 500 HUF
1471987
30605
295
500
Numismatics
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Br emlékérem (42,5mm) T:2 1521055
30606
295
Numismatics
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1 (PP)
1567654
30607
295
Numismatics
Bognár György (1944-) 1996. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1996" aranyozott Br naptárérem (42,5mm) T:1 (PP)
1 200 HUF
1522909
30608
295
Numismatics
16 000 HUF
1572784
30609
295
Numismatics
Cyránszki Mária (1940-) 1975. "Dunaújváros 1950-1975" fém emlékérem (61mm) + Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:2,2-
1 400 HUF
1567849
30610
295
Numismatics
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1973. "Városunkért / Április 15 Békés Város" Br emlékérem (78mm) T:2
2 600 HUF
1493729
30611
295
Numismatics
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" Br emlékérem (70 mm) T:2 kis ph.
1 200 HUF
1567819
30612
295
Numismatics
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" Br emlékérem eredeti tokban (70mm) T:2
1 200 HUF
1565540
30613
295
Numismatics
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" Ag emlékérem eredeti, plombált ÁPV plasztiktokban (~25g/0.800/42,5mm) T:2(PP) patina
2 600 HUF
1446989
30614
295
100
Numismatics
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Br emlékérem (42,5mm) T:2 The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035