Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 65

1908. Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2-3
31119.

1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2-3

3 000 HUF
~1920-1940. Pécs Hungaria zománcozott jelvény a pécsi dzsámi ábrázolásával JEROUSCHEK BPEST VÁCI UTCA 39 gyártói jelzéssel T:2
31120.

~1920-1940. "Pécs Hungaria" zománcozott jelvény a pécsi dzsámi ábrázolásával "JEROUSCHEK BPEST VÁCI UTCA 39" gyártói jelzéssel T:2

1 200 HUF
~1930. IESZ(?) kék és piros, liliomot és állatokat ábrázoló címer, zománcozott Br gomblyukjelvény (22x35mm) T:1- kis zománchiba
31121.

~1930. "IESZ(?)" kék és piros, liliomot és állatokat ábrázoló címer, zománcozott Br gomblyukjelvény (22x35mm) T:1- kis zománchiba

2 000 HUF
~1930-1940. Erdélyért festett Al kitűző T:2
31122.

~1930-1940. "Erdélyért" festett Al kitűző T:2

1 000 HUF
~1932. V. Kiskun Viadal Kecskemét Br díjérem füllel (40mm) T:2- ph.
31123.

~1932. "V. Kiskun Viadal Kecskemét" Br díjérem füllel (40mm) T:2- ph.

1 000 HUF
1940. K.K.H. S.E. 1940. II. ezüstözött Br díjplakett ARKANZAS BPEST gyártói jelzéssel (41x61mm) T:2 ezüstözés kopott
31124.

1 000 HUF
~1940. Hungaria Br cserkész sapkajelvény (39x47mm) T:2.
31125.

~1940. "Hungaria" Br cserkész sapkajelvény (39x47mm) T:2.

1 000 HUF
~1940-1950. 1848 Petőfi portréját ábrázoló fém felvarró (18x26mm) + 1950. 1950. április 4. zománcozott Br jelvény (25mm) T:2
31126.

~1940-1950. "1848" Petőfi portréját ábrázoló fém felvarró (18x26mm) + 1950. "1950. április 4." zománcozott Br jelvény (25mm) T:2

1 000 HUF
~1948. A 70 éves Sztálinért aranyozott fém, motoros díjérem T:2,2-
31127.

~1948. "A 70 éves Sztálinért" aranyozott fém, motoros díjérem T:2,2-

1 000 HUF
~1950. Magyar Természetbarát Szövetség - Túravezető zománcozott fém jelvény (35x42mm) T:2
31128.

~1950. "Magyar Természetbarát Szövetség - Túravezető" zománcozott fém jelvény (35x42mm) T:2

1 000 HUF
1952. Rákosi Mátyás Tanulmányi Érdemérem jelzett aranyozott Ag kitüntetés mellszalaggal, eredeti dísztokban, A jó tanulásért! zászlóval. Csak 32 adományozás! T:2 javított szalag R! / Hungary 1952. Mátyás Rákosi Merit Medal for Study hallmarked gold plated Ag decoration with ribbon, in original case, with For diligent learning! flag. Only 32 awards! C:XF repaired ribbon R! NMK 584.
31129.

1952. "Rákosi Mátyás Tanulmányi Érdemérem" jelzett aranyozott Ag kitüntetés mellszalaggal, eredeti dísztokban, "A jó tanulásért!" zászlóval. Csak 32 adományozás! T:2 javított szalag R! / Hungary 1952. "Mátyás Rákosi Merit Medal for Study" hallmarked gold plated Ag decoration with ribbon, in original case, with "For diligent learning!" flag. Only 32 awards! C:XF repaired ribbon R! NMK 584.

80 000 HUF
216,22
235,29
1954. Dunai árvízvédelemért Br jelvény (37mm) T:2
31130.

1954. "Dunai árvízvédelemért" Br jelvény (37mm) T:2

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF