15026.
295. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Winkler Gábor: Sopron építészete a 19. században. Bp., 1988, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér illusztrációkkal.