15011.
295. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Magyarország helységnévtára 1941. Bp., [1942], Hornyánszky Viktor. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.