15141.
295. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, [1902], Lampel R.( Wodianer F. és Fiai), 4+280 p.+1 t. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója kopott, foltos, de alapvetően jó állapotban.