https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 145

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Galla György: A legrégibb pesti vendéglő. / Die alteste Gaststatte von Pest. Budapest, 1987, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat, 69 p. Kiadói fűzött kemény papírkötés.
15120.

Galla György: A legrégibb pesti vendéglő. / Die alteste Gaststatte von Pest. Budapest, 1987, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat, 69 p. Kiadói fűzött kemény papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Antonio Márkus: Lo Sviluppo edilizio e demografico di Budapest 1880-1940. Bp., Atheanaeum 1940. 28p.
15121.

Antonio Márkus: Lo Sviluppo edilizio e demografico di Budapest 1880-1940. Bp., Atheanaeum 1940. 28p.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Dr. Remete László: A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár története. Bp, 1966, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés, a kötéstáblák belseje és az védőlapok foltosak, volt könyvtári példány, fekete-fehér fotókkal.
15122.

Dr. Remete László: A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár története. Bp, 1966, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés, a kötéstáblák belseje és az védőlapok foltosak, volt könyvtári példány, fekete-fehér fotókkal.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Mindszent története és népélete. Szerk.: Juhász Antal. Bp., 1996, Mindszent Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, egy-két helyen tollal aláhúzás. Jó állapotban.
15123.

Mindszent története és népélete. Szerk.: Juhász Antal. Bp., 1996, Mindszent Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, egy-két helyen tollal aláhúzás. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Number of bids:
0
Emlékét múltnak homálya ne fedje... Szerk.: Fuchszné Benák Katalin. Mindszent, 2005, Keller Lajos Városi Könyvtár és Helytörténeti Gyűjtemény. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.
15124.

Emlékét múltnak homálya ne fedje... Szerk.: Fuchszné Benák Katalin. Mindszent, 2005, Keller Lajos Városi Könyvtár és Helytörténeti Gyűjtemény. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
Marosvári Attila: A kiszombori rotunda. Kiszombor, 2000, Kiszombor Község Önkormányzata Képviselő-Testülete. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15125.

Marosvári Attila: A kiszombori rotunda. Kiszombor, 2000, Kiszombor Község Önkormányzata Képviselő-Testülete. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Karl Miklós: A dűlőutak szorgos népe. Adalékok Muzslya százéves történetéhez. 1890-1990. Újvidék, 1990, Forum - Magyar Szó. Készült 3000 példányban. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, kihajtható térkép melléklettel. Jó állapotban.
15126.

Karl Miklós: A dűlőutak szorgos népe. Adalékok Muzslya százéves történetéhez. 1890-1990. Újvidék, 1990, Forum - Magyar Szó. Készült 3000 példányban. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, kihajtható térkép melléklettel. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Aszód. Dombok, lombok, árnyak, házak. Aszód, é.n, Aszód Városért Alapítvány, 80 p. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15127.

Aszód. Dombok, lombok, árnyak, házak. Aszód, é.n, Aszód Városért Alapítvány, 80 p. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Die Weite Welt - Ein Buch der Reisen und Abenteuer Entfindungen uns Entdeckungen. Leipzig, 1924. Rascher.
15128.

Die Weite Welt - Ein Buch der Reisen und Abenteuer Entfindungen uns Entdeckungen. Leipzig, 1924. Rascher.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Österreichischer Bundesbahnführer für Reise und Touristik 4.: Gesäuse und Erzberggebiet. Szerk.: Biendl, Hans - Sinek, Ludwig. Wien, 1926, Steyrermühl Verlag. Számos fekete-fehér fényképpel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15129.

Österreichischer Bundesbahnführer für Reise und Touristik 4.: Gesäuse und Erzberggebiet. Szerk.: Biendl, Hans - Sinek, Ludwig. Wien, 1926, Steyrermühl Verlag. Számos fekete-fehér fényképpel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Banse, Ewald: Der arische Orient (Orient II). Eine Länderkunde. Leipzig, 1910, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 279.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15130.

Banse, Ewald: Der arische Orient (Orient II). Eine Länderkunde. Leipzig, 1910, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 279.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Brandenstein, Wilhelm: Führer durch die Granatspitzgruppe. Wien, 1926, Artaria. Átnézeti képpel, térképmelléklettel. Kicsit kopott félvászonkötésben, jó állapotban.
15131.

Brandenstein, Wilhelm: Führer durch die Granatspitzgruppe. Wien, 1926, Artaria. Átnézeti képpel, térképmelléklettel. Kicsit kopott félvászonkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment