Books: Travelling, Local History Number of items: 145
1567747
15108
295
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1 000 HUF
1552644
15109
295
Other collectibles
1 000 HUF
1397601
15110
295
Other collectibles
1 800 HUF
1418627
15111
295
Other collectibles
2 600 HUF
1503161
15112
295
Other collectibles
Láng Sándor: A Mátra és a Börzsöny természeti földrajza. Földrajzi Monográfiák I. Bp., 1955, Akadémia. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
2 600 HUF
1504303
15113
295
Other collectibles
2 000 HUF
1504306
15114
295
Other collectibles
2 000 HUF
1504289
15115
295
Other collectibles
1 800 HUF
1539776
15116
295
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Loire. Szerencsés János felvételei, Fábián László bevezetőjével. Bp., 1985, Képzőművészeti. Kiadói kopottas kartonált papírkötés.
Berkes Péter: Az ország háza. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval.
1 000 HUF
1539306
15117
295
Other collectibles
Vujicsics Sztoján: Szentendre. Tahin Gyula fotóival. Bp., 1985, Corvin. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven./Stojan Vujicic: Szentendre, with photos of Tahin Gyula. Paperbinding, in German language.
1 000 HUF
1509044
15118
295
Other collectibles
London, Oxford, Cambridge und Insel Wight. Griebens Reisebücher 9. Berlin, 1931, Albert Goldschmidt. 17. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, térképekkel, német nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, in German language, in good condition.
1 200 HUF
1552866
15119
295
Other collectibles
Nikoláj Lebedjev: A föld meghódítása. A földrajzi felfedezések és utazások népszerű története. Az orosz eredetiből fordította Dr. Kiss Dezső. Bp., é.n. (1947), Cserépfalvi. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035