Books: Religion

Number of items: 55

Dr. (Heinrich) Kiepert: Bibel-atlas nach den neuesten und besten hülfsquellen. Szerk.: A. Lionnet. Bp., 1864, G.W.F. Müller. 1+2 p.+ 8 t. +51 p. Átkötött kopottas félvászon-kötés, sérült gerinccel, 6 színezett rézmetszetű térképpel, 2 rézmetszetű ábrával, néhol kissé foltos lapokkal, német nyelven./ Half-linenbinding, with rebound cover, with some little spotty on the pages, in German language.
15648.

2 600 HUF
7,03
7,65
15649.

6 000 HUF
Kemenes Ferenc: Isten és az ember. Veszprém, 1891, Kompolthy T. Petőfi Könyvnyomdája, 339+201 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az elülső szennylap és a címlap meglazult, márványozott lapélekkel.
15650.

4 200 HUF
11,35
12,35
15651.

2 600 HUF
7,03
7,65
Rózsáskert szavalókönyv. Szerk. Dr. Tordai Ányos. Bp., 1935, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült gerinccel, szakadt borítóval.
15652.

2 200 HUF
5,95
6,47
Magyar József: Miért hallgat az isten? Presov-Eperjes, 1928, Szent Miklós Nyomda. Kiadói papírkötés.
15653.

3 000 HUF
Bátori Sigray Pál: Emlékbeszéd Boldog Báthory László pálosrendi szerzetes zugligeti remete barlangjának ünnepélyes megnyitása alkalmával. Bp., 1911, Zugligeti Egyesület, 1 t.+16 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15654.

2 000 HUF
15655.

1 800 HUF
Császár István, Soós Viktor Attila: Magyar Tarzíciusz. Brenner János élete és vértanúsága 1931-1957. (Szombathely), 2003, Brenner János Emlékhely Alapítvány. Kiadói papírkötés.
15656.

1 000 HUF
P. Kocsis Ödön OFM: A sümegi Szűz Mária története és csodái. Nagyatád, 1942, Benyák János és Fiai könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, foltos, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15657.

800 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db:  A református Budapest. I. Templomok. Bp., 1940, Budapesti Református Vallásoktató Testület. Kiadói tűzött papírkötés.  Dr. Csekey Sándor: Budapest reformációja. Budapesti Református Theológusok Kálvin János körének kiadványai II. Bp., 1938, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói tűzött papírkötés.
15658.

1 000 HUF
Al-Quran. Díszes, kissé kopott gerincű műbőr kötésben, díszes kezdőlapokkal, az első néhány lap kijár.
15659.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF