10048. 294. Closed Online auction Paintings and graphics
1 400 HUF
0 HUF
Fehér Ilona (1913-1983): Tó, rézkarc, papír, jelzett, számozott (94/100), 25×33,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván