15076.
294. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Jakob Wassermann: Bula Matari (Stanley élete). Kalandos utazások. Ford.: Benedek Marcellné. Bp. 1933. Dante. 213 p. 10 t. Kiadói kopottas, aranyozott egészvászon-kötésben.