15061.
294. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Georg Schweinfurth: Afrika szívében. Fordította Halász Gyula. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott vászonkötésben.