https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 106
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1496966
15072
294
0
2400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Lengyel Géza: Balkán. Szerbek, muzulmánok, és más balkániak. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle, 79 p. Átkötött korabeli félvászon kötés.
Starting price:
2 400 HUF
1320823
15073
294
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül I-II. Ford. Fodor Erzsébet. Bp., 1931, Dante kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, enyhén kopottas gerinccel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1221068
15074
294
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Roald Amundsen, Lincoln Ellsworth: Az Északi Sark meghódítása. A magyar kiadást sajtó alá rendezte dr. Cholnoky Jenő. Bp., 1926, Pantheon. 272 p. + 60 tábla + 1 térkép. Kiadói, kopottas aranyozott egészvászon kötésben. 1385818
15075
294
0
4000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Dr. Alföldi László-Bélteky Lajos-Dr. Böcker Tivadart, Horváth József.-Dr. Korim Kálmán-Liebe Pál-Rémi Róbertné: Budapest hévizei. Budapest, 1968, Vízgazdálkodási Tudományos Kutató Intézet, 365 p. Kiadói egészvászon kötés.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1233749
15076
294
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Jakob Wassermann: Bula Matari (Stanley élete). Kalandos utazások. Ford.: Benedek Marcellné. Bp. 1933. Dante. 213 p. 10 t. Kiadói kopottas, aranyozott egészvászon-kötésben.
The item is not available
1233900
15077
294
0
900
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Aage Gilberg: Sok eszkimó - egy orvos. Bp., é.n., Új Idők. Kiadói félvászon-kötésben. 1233760
15078
294
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Wilhelm Munnecke: Hagenbeck munkában. A világjárás hősei. Fordította: Benedek Marcellné. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, szép, tiszta állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1233757
15079
294
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Greenhorn: Három világrész csavargója. A világjárás hősei. Fordította: Lengyelné Vértes Lenke. Kalandos utazások. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, a gerinc sérült.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1287342
15080
294
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Hatvany Bertalan: Ázsia lelke. 246 képpel. Bp., 1935, Franklin. 448 p. Kiadói egészvászon-kötésben. A kiadói papírborító beragasztva, az első előzék belülről megerősítve.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1254700
15081
294
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Orbán Balázs: Székelyföld leirása. Reprint kiadás. I. kötet. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1249632
15082
294
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Arthur Heye: Nyugat peremén. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1250201
15083
294
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Bán Márton: Bolyongás Európában. Bp., 1944, Kir. Magy. Egyetemi Ny. 165 p. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, gerincén kis sérüléssel. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment