Books: Religion

Number of items: 42

Kenessey Béla: A biblia női alakjai. Bp., é.n., Hornyánszky. Második kiadás. Kiadói kopottas egészvászon, Gottermayer N.-féle kötésben, szövegközti illusztrációkkal.
15701.

2 000 HUF
Györffi Pál: Az erdélyi ferences kusztódia története. Latinból fordította és a bevezetést írta: Domonkos Pál Péter. Budapest, 1989. k. n. Papírkötésben.
15702.

2 000 HUF
Hamar István: Én is ember vagyok. Válogatott igehirdetések. Debrecen, 2008. A szerző kiadása. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!
15703.

3 000 HUF
Bőle Kornél: Árpád-házi Szent Margit. Bp., 1944, Stephaneum-ny, 184 p.+ 62 t. Kiadói papírkötés, feket-fehér illusztrációkkal.
15704.

2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Med. Hynek R. W.: Krisztus kínhalála a modern orvosi tudomány világánál. Fordította Czékus Géza. Bp., 1937, Korda Rt. Kiadói papírkötésben.
15705.

1 200 HUF
Keresztény Halotti Énekeskönyv. Szerk.: Magócs Károly. I. kiadás. Nagykőrös, (1927), Arany János Könyvnyomda. Kissé kopottas félvászon-kötésben. A szerkesztő által dedikált.
15706.

2 000 HUF
15707.

3 800 HUF
10,27
11,18
15708.

800 HUF
Ludwig Abelly: Das Leben des heiligen Vincenz von Paul IV. Regensburg, 1860, Friedrich Pustet. Aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, német nyelven./ Leather-binding, in German language.
15709.

1 600 HUF
Bilkei Ferenc: Debreczentől-Pannonhalmáig. Megértést kereső írás protestáns testvéreinkhez. Székesfehérvár, 1927, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Kiadói papírkötésben. Foltos borítóval.
15710.

1 000 HUF
15711.

5 500 HUF
14,86
16,18
15712.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF