1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Dr. Térey Gábor: A Gróf Pálffy János által hagyományozott képgyűjteménye leíró lajstroma. Bp., 1913, Hornyánszky. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, illusztrált, kissé kopottas állapotban.